Reklam
Reklam

Coşkun Esen Sinop ve ilçelerinde ziyaretlerde bulunuyor...

Coşkun Esen; “İhtiyacımız olan şey samimiyetle ve kararlılıkla bu potansiyeli harekete geçirmektir.”

Coşkun Esen Sinop ve ilçelerinde ziyaretlerde bulunuyor...
14 Aralık 2022 - 18:23
Sinop'un yetiştirdiği önemli bürokratlardan Samsun eski İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, Doğuş Gazetesini ziyaret etti. Esen’le sosyal ve siyasal hayata dair değerlendirmelerde bulunduk.

Sinop’a dair bir sözü ve düşüncesi olan herkesle görüşmeye gayret ettiğini belirten Esen: Sinop’u bir bütün olarak ele aldığımızda siyasi, sosyal, kültürel, ekonomik ve eğitim açısından büyük bir potansiyele sahiptir. İhtiyacımız olan şey samimiyetle ve kararlılıkla bu potansiyeli harekete geçirmektir. Bunun için kamunun ve özel sektörün eşgüdüm içerisinde çalışması çok önemlidir. İnsanı merkeze alan bir yaklaşımla hareket edildiği taktirde üstesinden gelemeyeceğimiz bir sorun yoktur. Sorumluluk bilincini kuşanarak Sinop’u bölgemizin ve ülkemizin parlayan yıldızı haline getirebiliriz. dedi.

Bir süre önce açıklamalarda bulunan Sinop’un yetiştirdiği önemli bürokratlardan önceki dönem Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen önümüzdeki seçimlerde aday olup olmayacağı sorusuna görev verildiği taktirde “hayır”demeyeceğini dile getirmişti.
Bu haber 1642 defa okunmuştur.
  • Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum