Reklam
Reklam

Maviş'in 'Milletin Kürsüsü'nden' kitabı yayımlandı

AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş’in Türkiye Büyük Millet Meclisinde yaptığı konuşmalardan oluşan “Milletin Kürsüsü’nden” kitabı yayımlandı.

Maviş'in 'Milletin Kürsüsü'nden' kitabı yayımlandı
26 Eylül 2022 - 13:21

Kitap, Maviş’in milletvekilliği süresince TBMM çatısı altında AK Parti Grubu adına yaptığı konuşmaların tamamını okuyucuyla buluşturmayı amaçlıyor.

Kitapta, Milletvekili Maviş’in 26 ve 27. Dönemde TBMM Genel Kurulunda, İhtisas Komisyonlarında ve bütçe görüşmelerinde gerçekleştirdiği konuşmalar yer alıyor.

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ile AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz’ın takdim yazılarının da yer aldığı Milletin Kürsüsü’nden kitabı, yakın zamanda okuyucuyla buluşacak.

“MİLLETİN SESİ OLMA SORUMLULUĞUYLA…”

Kitap için bir önsöz yazısı kaleme alan Maviş, 01 Kasım 2015 tarihinden itibaren yürüttüğü milletvekilliği görevi boyunca, milletin sesi olma sorumluluğunu siyaset yapma idealinin merkezine koyduğunu ifade etti.

Maviş önsözde şu ifadeleri kullandı:

“Milletin Kürsüsünden isimli bu kitapta, 26. ve 27. dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde milletimizin sesi olmak adına yaptığım konuşmaları sizlerin değerlendirmesine sunuyorum. TBMM Genel Kurulu ve İhtisas Komisyonlarında yaptığımız bu konuşmalarda doğru bildiklerimizi milletimizin adına

en güçlü şekilde dile getirme çabasında olduk. Bulduğumuz her fırsatta varsa söyleyecek sözümüz hiç çekinmeden en güçlü şekilde söyledik.

Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde millete hizmet yolunda inanç ve kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz. Gayemiz Allah’ın rızası ve milletimizin duasını kazanabilmek.

Rabbime, bu aziz millete hizmet etme görevini bizlere bahşettiği için sonsuz şükürler ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum”

Bu haber 337 defa okunmuştur.
  • Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum