Reklam
Reklam

Öztürk; Yeniden Başkan Seçildi

Sinop Kastamonu Su Ürünleri Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanlığına mevcut başkan Turhan Öztürk güven tazeleyerek tekrardan seçildi.

Öztürk; Yeniden Başkan Seçildi
13 Haziran 2024 - 12:22
10 Haziran 2024 Pazartesi günü Merkez Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Namık Ünlü’nün başkanlığında Sinop Kastamonu Su Ürünleri Kooperatifleri Bölge Birliği’nin Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Yapılan seçimde oy birliği ile mevcut başkan Turhan Öztürk tekrardan başkanlığa seçildi.

Gerçekleştirilen toplantıda, yapılan ve devam eden projeler hakkında bilgi verildi. Başkan Turhan Öztürk yaptığı açıklamada “Sürdürülebilir bir balıkçılık için önce balığı korumamız gerekiyor. Balık olmazsa balıkçı olmaz. Besin değeri en yüksek olan bu kaynağımızın sofralarımıza taze bir şekilde ulaşması için kooperatiflerimize gereken her türlü desteği veriyoruz. Vermeye de devam edeceğiz. Bu vesileyle sizlere ve geçmiş dönem de beraber görev yaptığımız yönetim kurulu arkadaşımıza katkıları için teşekkür ederiz.” dedi.
Gerçekleştirilen Genel Kurulun ardından Sinop Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Balık İşleme ve Muhafaza Tesisi ziyaret edildi. Ziyarete Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan da katılarak yönetim kurulu üyeleri ile sohbette bulundu.

Sinop Kastamonu Su Ürünleri Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Turhan Öztürk, Vali Özarslan’a desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.
Bu haber 623 defa okunmuştur.

    FACEBOOK YORUMLAR

    YORUMLAR

    • 0 Yorum